Description
![]()
acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131fl-builder domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131woopack domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131bb-theme-builder domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131uabb domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce-url-coupons domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131cartflows domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131cartflows-pro domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /srv/users/q1w-ecom/apps/store-demo-2/public/wp-includes/functions.php on line 6131$499.00
![]()
| Brand | |
|---|---|
| Network Speed | 5G Capable |
| Display | 6.2" OLED HDR display (413 ppi) |
| Back Camera | Dual 12.2MP |
| Front Camera | 8MP |
| Operating System | Android 11 |
| Memory | 128GB |
| RAM | 6GB |
| Chipset | Qualcomm SM7250 Snapdragon 765G 5G |
| CPU | Octa-core (1×2.4 GHz Kryo 475 Prime & 1×2.2 GHz Kryo 475 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 475 Silver) |
| GPU | Adreno 620 |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| Water Resistance | No |
| Battery | Li-Ion 3885 mAh |
| Wireless Charging | No |
| Fast Charging | Yes, 18W |
| Charging Port | USB-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Mobile Hotspot | Yes |
| NFC | Yes |
| SIM Support | Nano-SIM, eSIM |
| HAC | M3, T4 (very tele-coil compatible) |
| Weight | 5.93 oz |
Reviews
There are no reviews yet.